Úvodní strana

Nejbližší akce

Žádné budoucí akce

Aktuální zvadla

Žádná aktuální zvadla

všechna zvadla...

Poslední akce

Žádné budoucí akce

Poslední komentáře

všechny komentáře...
všechny komentáře RSS...
  • Přepínáme na nový web (Víťa, 2. 2. 15:00, Aktuálně)

    Dnes, 2. 2. 2020, jsme spustili historicky třetí web Severky. Je přívětivější k mobilům a umožňuje zejména vedoucím rychlejší zadávání akcí nebo článků. Budeme rádi za zpětnou vazbu - pokud něco nemůžete najít, něco nefunguje apod. Přesunuli jsme aktuální školní rok, na tento, starý web už nic přibývat nebude. V případě potřeby ho najdete na adrese www2.severka.cz. Pokud najdete nějaký odkaz, který nefunguje, ať už na starém nebo novém webu, napište prosím na mail vita@severka.cz. Děkujeme.

  • Vánoční výprava (Peťka, 23. 12. 10:07, Aktuálně)
    O víkendu 13.-15. prosince jsme se chystali navštívit příbuzné na Floridě. Jaké bylo překvapení, když vedoucí odjeli bez nás a my jsme zůstali sami doma. Jak jsme se s tím vypořádali a co jsme dělali, když se naši vrátili si můžete přečíst u akce.
  • Vítáme Anežku (Víťa, 27. 11. 12:27, Aktuálně)

    altVítáme nový přírůstek - Anežku Vyskočilovou. Gratulujeme rodičům Majce a Peroňovi a přejeme hodně zdraví.

  • Výprava Pand do Domašova (Kyka, 26. 11. 15:02, Pandy) Skoro tucet Pand plných energie se sešlo v pátek u klubovny a těšily se na následující 3 dny. Vyrazili jsme na cestu. Autobusem, šalinou a zase autobusem, až jsme dorazili do Domašova u Brna. Bylo nás celkem 15. Poctivě jsme snědli vše, co nám nachystaly maminky a pustili jsme se do vaření. Nebylo to ale klasické vaření... Celý článek a fotky najdete u akce.
všechny články...všechny články RSS...