Smajlíci - přespání v klubovně 

Akce

Kdy:
10. 1. - 11. 1.
Kde:
Klubovna - Brno
Pro koho:
Smajlíci

Popis

Už na úterní schůzce se Smajlíci ocitli v Národním muzeu. Vyrobili do muzea dva nové exponáty. Stavby ze špaget. Co se stalo přes týden nikdo opravdu nečekal. Někdo muzeum vyloupil.

V pátek po příchodu do muzea nám pokladník Honza prodal vstupenky do Výstavního sálu, kde byla spousta vystavených věcí. Našim prvním úkolem bylo přiřadit k nim jejich názvy, abychom se dozvěděli, co nám zloději ukradli. Zjistili jsme, že to byly zrovna ty naše stavby. Policii se podařila zachytit konverzace zlodějů s jejich nadřízeným. Byla ale v morseovce, takže nám nezbylo nic jiného, než ji vyluštit.

Dozvěděli jsme se, že Igor a Stefanie (jak se zloději jmenovali) ukryli naše stavby na hřiště. Nemeškali jsme ani vteřinu a vydali se tam. Na hřišti na nás čekal vzkaz. "Čekali jsme, že na nás místní policie přijde. Hledejte dál. Igor a Stefanie." Zklamaní jsme se šli do klubovny navečeřet.

Po večeři našly Lucka s Kačkou kolem klubovny zvláštní značky. Byly hrozně nebezpečné, takže si všichni museli zavázat oči. Jen 4 opravdu odvážní dobrovolníci vypili zvláštní nápoj, který chránil jejich oči před nebezpečím. Tito dobrovolníci pak provedli své kamarády se šátky celou trasou. Na konci této trasy ukryli zloději naše stavby. Po příchodu do klubovny jsme si vyčistili zoubky a na dobrou noc nám vedoucí pustili pohádku.

Ráno jsme si udělali krátkou rozcvičku. Po snídani jsme si zabalili věci a začali s úklidem celé klubovny. V lednu přišla řada na naši družinku. Po obědě jsme si splnili pár zkoušek, zahráli si nějaké deskovky. Pak už byl čas jít domů.

Chtěla bych moc pochválit všechny děti. Hezky nám pomáhaly při úklidu, samy se hlásily o úkoly.

Kačka

Všechny fotky

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.